PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438792}

Sugar

6,1 482
oceny
6,1 10 1 482
Sugar
powrót do forum filmu Sugar

Spoiler ...Anna Boden,Ryan Fleck Stworzyli dramat sportowy w sposób bardzo inny od znanych
nam najczęściej historyjek o biednym czanoskórym chłopaku, który z pucybuta staje się
genialnym i bogatym graczem. To Historia o tym, że jednak nie wszyscy nawet bardzo ambitni
nadają się do bycia wielkimi graczami. Wtedy nie można się podłamywać i płakać nad swoim
losem, trzeba szukać innych alternatyw tak by nie zagubić się w szarej rzeczywistości.... Brawo i
dziękuje reżyserom a przede wszystkim scenarzyście za tak orginalne podejście do tematu...
Moje 8/10 Film bez podnoszenia sztucznych emocji za pomocą smutnych idealnie dobranych
piosenek czy innych trików....

ocenił(a) film na 7

He he, dałem 7, nie 8. Może dlatego, że jednak były smutne idealnie dobrane piosenki (na przykład piosenka gdzie leci Alleluja, nie wiem czy to tytuł) i triki - motyw zauroczenia córką gospodarzy - po co takie bzdety ;) Ale tak czy siak, z resztą raczej się zgadzam co napisałeś, ładny i inny film (biorąc po uwagę gatunek).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones