PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252645}

Szkolny chwyt

Half Nelson
6,9 22 159
ocen
6,9 10 1 22159
7,2 12
ocen krytyków
Szkolny chwyt
powrót do forum filmu Szkolny chwyt

To będzie trochę politycznie niepoprawne, ale główną wadą scenariusza jest to, że między nauczycielem a uczennicą nie iskrzy. Nie chodzi o związek miłosny, tylko o pokazanie siły ich wzajemnego oddziaływania na siebie. Jest ono nikłe i niewyraźne, a można było pociągnąć temat dalej i głębiej. Szkoda.

użytkownik usunięty
Budziol

"ale główną wadą scenariusza jest to, że między nauczycielem a uczennicą nie iskrzy"

/Facepalm.

Czuję, że wszystko, co teraz napiszę jest bezcelowe, tak więc powstrzymam się.

Budziol

Dokładnie tak. Film dosyć nijaki, bez żadnej szczególnej myśli. Fragment życia ćpuna. Dobrze zagrane, ale nic specjalnego. 6/10

ocenił(a) film na 6
Budziol

Ja mam podobne odczucia po obejrzeniu tego filmu. Filmowi brakuje czegoś co "pociągnęło by widza za nos", momentami wręcz przynudzał, obejrzałem do końca ze względu na Gosling'a. 6/10

ocenił(a) film na 9
Budziol

U mnie zupełnie odwrotnie. Zachwycił mnie. I to o czym mówisz, że nie iskrzyło, wiem o co Ci chodzi. Ja właśnie odebrałam to inaczej. Nie iskrzyło, bo to dziwny "związek", dziwna znajomość, bardzo nieśmiała i nie mogła tak od razu "iskrzyć". Moim zdaniem jest to dobrze pokazane dlatego, ze tak właśnie delikatnie. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones