PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252645}

Szkolny chwyt

Half Nelson
6,9 22 082
oceny
6,9 10 1 22082
7,2 12
ocen krytyków
Szkolny chwyt
powrót do forum filmu Szkolny chwyt

Niestety, wygląda na to, że przyjaciel musiał umrzeć z głodu bo ważniejsze były narkotyki niż pełna miska dla kota...

ocenił(a) film na 8
kotek38

Rozumiem, ze film jest słaby, bo bohater nie wpisuje się w Twój kodeks moralny? Ciekawe musisz mieć życie.

ocenił(a) film na 5
Wojt4s

Oceniłem film nie na 3 czyli słaby, jak sugerujesz, ale na 5 czyli średni.
Bohater nie wpisuje się w mój kodeks moralny.
Życie mam ciekawe, nie narzekam. I nie potrzebuję wspomagania aby je sobie ubarwić.
Czego i Tobie życzę:-)

ocenił(a) film na 8
kotek38

Luzik, nie do tego zmierzam. Chciałem po prostu zwrócić uwagę na bezsens takiego podchodzenia do sztuki jakiejkolwiek. Może coś, jakaś estetyka, czy przekaz z Tobą nie korespondować, ale czy to ma oznaczać, że film jest, no niech będzie, średni? Jakby, gdzie Twoja empatia, tolerancja, zrozumienie? Mam inny przykład filmu, który osobiście sobie cenię i też mamy raczej antybohatera - Shame z Fassbenderem. W zasadzie bardzo podobne filmy, dramaty. Again, moim zdaniem, niezależnie czy się z czymś zgadzam, czy nie zgadzam, filmy oglądam, książki czytam, nie po to żeby potwierdzić swoje własne opinie i przekonania, ale by poznać świat, poznać ludzi, poznać problemy, zrozumieć drogi do dna i na szczyt.
"Zbrodnia i kara" Dostojewskiego to też średnia książka, bo bohater zachowuje się nie tak jak tego chcesz?

ocenił(a) film na 3
kotek38

zdechnąć*. Koty zdychają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones